آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
تفاوت تفسیر سالم زیستن در علم پزشکی ارتومولکولر و علم پزشکی مدرن

تفاوت تفسیر سالم زیستن در علم پزشکی ارتومولکولر و علم پزشکی مدرن

آیا می دانید

در اثر تغذیه غلط در دنیایی که ما زندگی می کنیم از هر دو زن و یا دو مرد یک نفر به علت ابتلا به گرفتگی عروق و بیماری ها قلبی- عروقی جان خود را از دست می دهند ؟

آیا می دانید

از هر دو نفر (زن یا مرد)، گرفتگی عروقی در یک نفر از سنین بسیار پایین (۱۳-۱۲ سالگی- حوالی سن بلوغ) شروع می شود و علت آن هم چیزی جز اشتباهات تغذیه ای نمی باشد. به عبارتی در این افراد از سن نوجوانی کلنگ سکته ها خورده شده ومتاسفانه در بهترین سنین عمر (دهه ۳ و ۴ ) آن ها را درگیر خواهد کرد.

آیا می دانید

در بین سال های ۲۰۰۰- ۱۹۹۲ میلادی، شصت میلیون جان خود را به علت سکته های قلبی-عروقی از دست داده اند؟ پس بیایید آگاهانه با مسئله برخورد کنیم و به فکر پیشگیری از آن با رعایت تغذیه ای مناسب و صحیح و داشتن زندگی سالم باشیم. خداوند متعال و مهربان، سلامتی، این نعمت بزرگ الهی را به رایگان در اختیار ما انسان ها قرار داده است ولی متاسفانه ما ارزش آن را نمی دانیم و تنها وقتی به بهای بالای آن پی می بریم که یک بار آن را از دست بدهیم و یا با دوستان و بستگان بیمار مواجه شده و یا برای مرگ کسی متأثر شویم.

به یاد داشته باشید

ما فقط یک بار به دنیا می آییم و یک بار از نعمت سلامتی برخوردار می شویم ولی در طول زندگی با امراض بی شماری مواجه می شویم، بیایید با آگاهی و رعایت رژیم تغذیه ای صحیح حافظ این هدیه بزرگ الهی باشیم.

ما فقط یک بار به دنیا می آییم و یک بار از نعمت سلامتی برخوردار می شویم ولی در طول زندگی با امراض بی شماری مواجه می شویم

بیایید با آگاهی و رعایت رژیم تغذیه ای صحیح حافظ این نعمت بزرگ الهی باشیم

علم پزشکی ارتومولکولر می گوید: غذاهایی را که خداوند متعال ساخته و در اختیار ما انسان ها گذاشته است، فقط و فقط برای سلامت نگاه داشتن بدن، در کنار عمری طولانی برای انسان ها است. اگر ما در انتخاب غذاهای خود دقت به عمل آوریم، مسلماً نخواهیم گذاشت بدن انسان که یکی از شاهکارهای آفرینش به شمار می رود، مریض بشود. زیرا این بدن که به ما هدیه شده است، بدون عیب و نقص می باشد و این خداوند نیست که ما را مریض می کند بلکه این ما هستیم که در اثر اشتباهات تغذیه ای بدنمان را مریض می کنیم.

مرگ انسان ها یک مسئله طبیعی و ژنتیکی است که از ابتدای خلقت، در DNA (Desoxiribo Nucleic Acid) هسته هریک از سلول های بدن برنامه ریزی شده است . دانشمند معروف فرانسوی، ویکتور هوگو، درست گفته است که «هر انسانی در هنگام تولد محکوم به مرگ می شود» ولی در اینجا مهم چگونه زیستن و سلامت بودن قبل از مردن مطرح است.

ارتومولکولر پزشکی علمی نیست که جدید باشداین علم از قدیمی ترین علوم در این دنیا است اما آنچه تازه است، این است که از ده سال گذشته به این طرف، هم زمان با پیشرفت علم و صنعت، مردم به نقش سلامتی و تندرستی در زندگی و نحوه تغذیه سالم بیشتر پی برده و اهمیت زیادتری داده اند. این علم را برای اولین بار پروفسور لینوس پاولینگ (Linus Pauling) عنوان کرد و روی این اصل بنیان گذار علم ارتومولکولر پزشکی گردید و پس از آنکه وی موفق به دریافت دوبار جایزه نوبل گردید، دانشمندان و مردم جهان، به اهمیت گفته های وی بیشتر پی بردند و روز به روز بر تعداد طرفداران این علم افزوده شد و علم ارتومولکولر پزشکی جایگاه خود را در بین مردم باز کرد.

علم مولکولر می گوید: نگاهداری و سلامتی بدن انسان فقط و فقط با داروهای طبیعی مانند ویتامین ها، املاح معدنی (میکرو وماکرو)، پروتئین ها، چربی ها و کربوهیدرات ها میسر است نه با داروهای شیمیایی که در صنعت ساخته می شود.

 ارسال در حدود 9 ماه قبل  ادامه مطلب »