آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
بزرگترين اشتباهات در رابطه جنسی

اشتباهاتی که رابطه جنسی را نابود می کند

salamatmag 1 60 300x150 بزرگترين اشتباهات در رابطه جنسی

 

در این مقاله در سلامت مگ به بزرگترين اشتباهات در رابطه جنسی می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

یکی دیگر چالش های متعدد مردان این هست که در روابط جنسی خود با همسرشان چه حالتی را انتخاب بکنند. بزرگترین ترس آنها این می باشد که خانمشان از آن وضعیت همیشگی خسته شده باشد و درنتیجه میل و علاقه خود را به رابطه جنسی با آنها از دست داده باشد. پس سوال این است که حالات جنسی چه مواضعی هست؟

بهترین راه برای توضیح مسئله این هست که چه کارهایی را نباید انجام داد. با به یاد داشتن این، به چند مورد از اشتباهات آقایون و خانوم ها در مسائل جنسی اشاره خواهیم کرد تا شما دیگر انها را تکرار نکنید

 

 

اشتباه اول: زنان هرگز نباید شروع‌کننده باشند

 

اقایا=ون در قرن بیست و یکم هم هنوز نگران چگونگیه رابطه جنسی با همسرانشان می باشند. آنها می‌ترسند که از طرف زنان به سلطه‌گری متهم بشوند. در نتیجه خیلی با احتیاط رفتار خواهند کرد. زنان پندارهای قدیمی را باید کنار گذاشته و به صورت فعال با همسرانشان در رابطه زناشویی شرکت بکنند. چه کسی گفته است که زنان میل جنسی کمتری داشته اند؟

 

 

اشتباه دوم: آرایش بیشتر شما را در نظر همسرتان جذاب‌تر نشان خواهد داد

 

مردان شیفته زنان موقر و پاکیزه می باشند. استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات جنسی هست که موجب می‌شود در نهایت این جمله را از همسرتان بشنوید: «زیر این همه آرایش چرا مخفی شدی؟». در واقع ذات مردان چنین هست که نوع طبیعی را بیشتر دوست دارند. مزه خوب آن‌ها را مجذوب خود میکنند و برعکس زیاده‌روی آن‌ها را فراری میدهد. مردها بیشتر جذب زنانی خواهند شد که نشانه‌های سلامت و جوانی و باروری از خود نشان میدهند. به جای اینکه نگران شکل کمر و باسن خود بوده باشن، نگران سطح انرژی و شور و هیجانتان باشید و به او علاقه نشان بدهید.

 

salamatmag 3 42 300x150 بزرگترين اشتباهات در رابطه جنسی

 

اشتباه سوم: مردها همیشه برای عمل جنسی آماده می باشند

 

این تصور امکان دارد برای یک جوان زیر بیست سال درست بوده باشد ، ولی درباره مردها غلط است. گرفتاری‌های شغلی و مشکلات گوناگون روزمره همه و به ویژه مردها را خسته و فرسوده خواهد کرد و از نیروی آن‌ها کم میکند. در نتیجه امکان دارد بی‌حوصله و بی‌رمق به نظر رسند ، در نتیجه فکر نکنید که اگر الان نشد ، وقت هست! تلاش کنید هر وقت طرفین علاقه‌مند هستند ، این رابطه را برقرار کنید و به بعد موکول نکنید.

زن ها فکر میکنند که اگر مردی در برابر تمایل همسرش اظهار بی‌میلی بکند ، حتما او را دوست نداشته است! در صورتی که این طرز فکردرست نیست

 

شاید برای شما هم این سوال پیش امده باشد که چرا بعضی زنان از رابطه جنسی با همسر خود ناراضی هستند برای رسیدن به جواب این سوال می توانید به پست چرا زنان از رابطه جنسی با همسر خود ناراضی هستند مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

آغاز نکردن رابطه جنسی با همسر

 

خیلی از خانوم ها نگران رفتار زنانه خود می باشند و از ترس اینکه برچسب پرخاشگر یا سبکسر به آنها بزنند، نمی خواهند خود را علاقه مند به رابطه نشان بدهند. بر اساس یافته های لس پاروت، شکست در آغاز رابطه جنسی یکی از بزرگترین اشتباهاتی هست که زنان مرتکب خواهند شد.

بسیاری از اقایان حس میکنن که همیشه خودشان آغاز کننده رابطه می باشند و همسرشان تمایلی به رابطه نداشته در صورتی که به طور کلی مردان دوست دارند همسرشان در رابطه جنسی پا به پای آنها بیاید و حتی گاه پیش قدم بشوند.

پیروی کردن از افکار قدیمی و کهنه درباره نقش های جنسی مانع از این خواهد شد که زن و مرد تجربه رضایت بخشی از ارتباط جنسی به دست بیاورند.

در نتیجه سعی کنید با برداشتن قدم اول رابطه، علاقه خودتان را به رابطه با همسرتان نشان بدهید. شما می توانید این قدم اول را به شیوه های مختلف از جمله گفتن یک جمله عاشقانه، پوشیدن یک لباس زیبا و جذاب یا گذاشتن یک موسیقی شاد ، برداشته باشید.

 

salamatmag 2 54 300x150 بزرگترين اشتباهات در رابطه جنسی

 

استرس در مورد ظاهر خود در رابطه جنسی

 

فکر کردن در مورد اینکه در طول رابطه جنسی چگونه به نظر خواهید رسید، شما را از لذت بردن از رابطه محروم میکند و شانس شما را برای رسیدن به ارگاسم تا حد خیلی زیادی کم میکند. وصیه میشود که “اصلا به چربی های روی شکمتان یا آرایش صورتتان فکر نکنید بلکه بر لذت از این فعالیت تمرکز کنید. شما باید به خودتان این اجازه را دهید که ارگاسم را تجربه بکنید.

مردها علاقه دارند که همسرشان در طول رابطه جنسی خودش را رها بکند و برایشان جذاب نیست که همسرشان درباره ویژگی های ظاهری اش نگران باشد. فیشر، یک مردم شناس فرهنگی در دانشگاه روتگرز اعتقاد دارد که مردان به نیمی از چیزهایی که همسرشان در مورد آنها نگران هستند و وسواس به خرج می دهد، هیچ توجهی نداشته و در نتیجه تلاش میکنند پیش از رابطه ظاهرتان را آراسته بکنید اما در طول رابطه دیگر به هیچ چیز فکر نکنید و خودتان را بسپارید به احساسات و رابطه عاشقانه با همسرتان تا بتوانید لذت آن لحظه را تجربه بکنید

بعد از اینکه یک زوج مدتی با هم می باشند، عادی می باشد که بخواهند با ایجاد کمی تنوع به رابطه‌شان تازگی دهند. فقط به این دلیل که همسرتان می‌خواهد چیز جدیدی را تجربه بکند به این معنی نبوده که از زندگی جنسی با شما خسته می باشند. خلاصه بگوییم: نباید آن را به خود بگیرید!

 

 

متخصصان می‌‌گوید، بااینحال خیلی مهم هست که با منطقه امنتان هماهنگ بوده باشید.

 

“هیچکس نباید در رابطه‌جنسی خودش را اجبار به انجام کاری کند که دوست نداشته است. اگر همسرتان از شما بخواهد کاری بکنید که در خصوصیات و باورهایتان نبوده، برای او مشخص کنید که آن کار فراتر از محدوده شما می باشد و دلیلش را هم توضیح بدهید. البته باید اینکار را به طریقی محبت‌آمیز انجام دهید. اما اگر مسئله‌ای است که چندان برایتان اخلاق‌گرایانه یا اعتقادی نبوده اما باز هم نمی‌خواهید آن را انجام بدهید، باز هم دلیلتان را توضیح بدهید. تلاش کنید واکنش شدید نشان بدهید، درعوض، به او بگویید که لازم است مدتی درمورد آن خوب فکر کنید.”

 

نوشته بزرگترين اشتباهات در رابطه جنسی اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.

 ارسال در حدود 6 ماه قبل  ادامه مطلب »